Úvodní ilustrační obrázek webu

Úřední deska


Veřejná vyhláška

Zveřejněno od: 24. 8. 2026 16:44

Zveřejněno do: 10. 9. 2026 16:42

Fotografie příspěvku v galerii: 1
Fotografie příspěvku v galerii: 2
Fotografie příspěvku v galerii: 3
1/3

Výběrové řízení TAJEMNICE/TAJEMNÍK Městského úřadu Ledeč nad Sázavou

Zveřejněno od: 19. 8. 2026 14:58

Zveřejněno do: 30. 9. 2026 14:56

Fotografie příspěvku v galerii: 1
Fotografie příspěvku v galerii: 2
Fotografie příspěvku v galerii: 3
Fotografie příspěvku v galerii: 4
1/4

Usnesení ZO 4/2026

Zveřejněno od: 29. 7. 2026 12:02

Fotografie příspěvku v galerii: 1
Fotografie příspěvku v galerii: 2
1/2

Pozvánka na ZO 28.7.2026

Zveřejněno od: 20. 7. 2026 11:36

Fotografie příspěvku v galerii: 1

Volby do zastupitelstva obce Hněvkovice

Zveřejněno od: 17. 7. 2026 09:18

Fotografie příspěvku v galerii: 1

Souhrnné informace pro volební strany

Zveřejněno od: 16. 7. 2026 10:56

Fotografie příspěvku v galerii: 1
Fotografie příspěvku v galerii: 2
1/2

Usnesení ZO 3/2026

Zveřejněno od: 1. 7. 2026 14:25

Fotografie příspěvku v galerii: 1
Fotografie příspěvku v galerii: 2
1/2

Usnesení ZO 2/2026

Zveřejněno od: 29. 5. 2026 12:08

Fotografie příspěvku v galerii: 1
Fotografie příspěvku v galerii: 2
Fotografie příspěvku v galerii: 3
1/3

Projekt "Potravinová pomoc dětem v sociální nouzi v Kraji Vysočina II"

Zveřejněno od: 18. 5. 2026 15:49

info viz. příloha

Fotografie příspěvku v galerii: 1

Pozvánka na schůzi ZO

Zveřejněno od: 18. 5. 2026 08:13

Fotografie příspěvku v galerii: 1